Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
0:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
3:2
KS Zenit Międzybórz
GKS Kobierzyce
3:0
Orzeł Prusice
Galakticos Solna
5:0
Orzeł Marszowice
Błysk Kuźniczysko
2:2
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
3:0
MLKS Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
Odra Lubiąż
Mechanik Brzezina
3:2
Wiwa Goszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:5
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0
Wiwa Goszcz
Orzeł Prusice
3:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Galakticos Solna
4:0
Mechanik Brzezina
KS Żórawina
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Zenit Międzybórz
1:2
GKS Kobierzyce
Odra Lubiąż
3:2
Błysk Kuźniczysko
MLKS Polonia Środa Śląska
4:0
Orzeł Marszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
3:3
Odra Lubiąż
GKS Kobierzyce
2:3
KS Żórawina
Błysk Kuźniczysko
7:0
Rapid Domaniów
Orzeł Marszowice
4:2
Orzeł Prusice
Czarni Jelcz-Laskowice
3:2
KS Zenit Międzybórz
Wiwa Goszcz
1:4
Galakticos Solna
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Mechanik Brzezina
0:1
MLKS Polonia Środa Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
4:0
Rapid Domaniów
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0
Galakticos Solna
Orzeł Prusice
6:3
Mechanik Brzezina
KS Żórawina
2:5
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Zenit Międzybórz
3:0
Orzeł Marszowice
MKP Wratislavia Wrocław
7:0
Błysk Kuźniczysko
Odra Lubiąż
1:2
GKS Kobierzyce
MLKS Polonia Środa Śląska
2:4
Wiwa Goszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
GKS Kobierzyce
7:0
Rapid Domaniów
Galakticos Solna
2:1
MLKS Polonia Środa Śląska
Błysk Kuźniczysko
0:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Orzeł Marszowice
1:1
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
4:4
Odra Lubiąż
Wiwa Goszcz
4:1
Orzeł Prusice
Mechanik Brzezina
1:2
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
- : -
Czarni Jelcz-Laskowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
- : -
MLKS Polonia Środa Śląska
Orzeł Prusice
- : -
Galakticos Solna
KS Żórawina
- : -
Mechanik Brzezina
Błysk Kuźniczysko
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Zenit Międzybórz
- : -
Wiwa Goszcz
MKP Wratislavia Wrocław
- : -
GKS Kobierzyce
Odra Lubiąż
- : -
Orzeł Marszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Orzeł Pawłowice Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości