Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
0:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
3:2
KS Zenit Międzybórz
GKS Kobierzyce
3:0
Orzeł Prusice
Galakticos Solna
5:0
Orzeł Marszowice
Błysk Kuźniczysko
2:2
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
3:0
MLKS Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
Odra Lubiąż
Mechanik Brzezina
3:2
Wiwa Goszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:5
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0
Wiwa Goszcz
Orzeł Prusice
3:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Galakticos Solna
4:0
Mechanik Brzezina
KS Żórawina
1:3
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Zenit Międzybórz
1:2
GKS Kobierzyce
Odra Lubiąż
3:2
Błysk Kuźniczysko
MLKS Polonia Środa Śląska
4:0
Orzeł Marszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
3:3
Odra Lubiąż
GKS Kobierzyce
2:3
KS Żórawina
Błysk Kuźniczysko
7:0
Rapid Domaniów
Orzeł Marszowice
4:2
Orzeł Prusice
Czarni Jelcz-Laskowice
3:2
KS Zenit Międzybórz
Wiwa Goszcz
1:4
Galakticos Solna
MKP Wratislavia Wrocław
0:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Mechanik Brzezina
0:1
MLKS Polonia Środa Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
4:0
Rapid Domaniów
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0
Galakticos Solna
Orzeł Prusice
6:3
Mechanik Brzezina
KS Żórawina
2:5
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Zenit Międzybórz
3:0
Orzeł Marszowice
MKP Wratislavia Wrocław
7:0
Błysk Kuźniczysko
Odra Lubiąż
1:2
GKS Kobierzyce
MLKS Polonia Środa Śląska
2:4
Wiwa Goszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
GKS Kobierzyce
7:0
Rapid Domaniów
Galakticos Solna
2:1
MLKS Polonia Środa Śląska
Błysk Kuźniczysko
0:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Orzeł Marszowice
1:1
KS Żórawina
Czarni Jelcz-Laskowice
4:4
Odra Lubiąż
Wiwa Goszcz
4:1
Orzeł Prusice
Mechanik Brzezina
1:2
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
0:2
Czarni Jelcz-Laskowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:4
MLKS Polonia Środa Śląska
Orzeł Prusice
0:8
Galakticos Solna
KS Żórawina
1:1
Mechanik Brzezina
Błysk Kuźniczysko
2:2
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Zenit Międzybórz
0:2
Wiwa Goszcz
MKP Wratislavia Wrocław
2:5
GKS Kobierzyce
Odra Lubiąż
2:3
Orzeł Marszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
2:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
GKS Kobierzyce
1:1
Błysk Kuźniczysko
Galakticos Solna
2:1
KS Zenit Międzybórz
Orzeł Marszowice
3:0
Rapid Domaniów
Czarni Jelcz-Laskowice
6:4
MKP Wratislavia Wrocław
Wiwa Goszcz
4:1
KS Żórawina
Mechanik Brzezina
1:5
Odra Lubiąż
MLKS Polonia Środa Śląska
7:2
Orzeł Prusice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:3
Mechanik Brzezina
Polonia Bielany Wrocławskie
1:1
GKS Kobierzyce
Orzeł Pawłowice Wrocław
5:0
Orzeł Prusice
KS Żórawina
0:2
Galakticos Solna
Błysk Kuźniczysko
7:2
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Zenit Międzybórz
1:3
MLKS Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
1:3
Orzeł Marszowice
Odra Lubiąż
1:2
Wiwa Goszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
2:0
KS Zenit Międzybórz
GKS Kobierzyce
2:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Galakticos Solna
4:0
Odra Lubiąż
Orzeł Marszowice
3:1
Błysk Kuźniczysko
Czarni Jelcz-Laskowice
2:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Wiwa Goszcz
5:0
Rapid Domaniów
Mechanik Brzezina
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
MLKS Polonia Środa Śląska
2:2
KS Żórawina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
0:4
Galakticos Solna
Polonia Bielany Wrocławskie
2:3
Orzeł Marszowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:1
KS Zenit Międzybórz
GKS Kobierzyce
3:3
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Żórawina
5:2
Orzeł Prusice
Błysk Kuźniczysko
6:1
Mechanik Brzezina
MKP Wratislavia Wrocław
3:3
Wiwa Goszcz
Odra Lubiąż
1:0
MLKS Polonia Środa Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
2:0
Odra Lubiąż
Galakticos Solna
4:2
MKP Wratislavia Wrocław
KS Zenit Międzybórz
3:1
KS Żórawina
Orzeł Marszowice
3:3
GKS Kobierzyce
Czarni Jelcz-Laskowice
1:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Wiwa Goszcz
1:3
Błysk Kuźniczysko
Mechanik Brzezina
1:11
Polonia Bielany Wrocławskie
MLKS Polonia Środa Śląska
1:2
Rapid Domaniów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:1
Orzeł Prusice
Polonia Bielany Wrocławskie
7:0
Wiwa Goszcz
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:3
KS Żórawina
GKS Kobierzyce
3:0*
Mechanik Brzezina
Błysk Kuźniczysko
1:3
Galakticos Solna
Czarni Jelcz-Laskowice
1:3
Orzeł Marszowice
MKP Wratislavia Wrocław
0:3
MLKS Polonia Środa Śląska
Odra Lubiąż
2:1
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
0:8
MKP Wratislavia Wrocław
Galakticos Solna
4:0
Polonia Bielany Wrocławskie
KS Żórawina
2:0
Odra Lubiąż
KS Zenit Międzybórz
2:0
Rapid Domaniów
Orzeł Marszowice
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Wiwa Goszcz
3:3
GKS Kobierzyce
Mechanik Brzezina
0:5
Czarni Jelcz-Laskowice
MLKS Polonia Środa Śląska
6:1
Błysk Kuźniczysko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
1:3
KS Żórawina
Polonia Bielany Wrocławskie
2:0
MLKS Polonia Środa Śląska
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:1
Odra Lubiąż
GKS Kobierzyce
0:1
Galakticos Solna
Błysk Kuźniczysko
3:0
Orzeł Prusice
Orzeł Marszowice
7:1
Mechanik Brzezina
Czarni Jelcz-Laskowice
2:2
Wiwa Goszcz
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
0:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Galakticos Solna
8:2
Czarni Jelcz-Laskowice
KS Żórawina
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
KS Zenit Międzybórz
3:0
Błysk Kuźniczysko
Wiwa Goszcz
2:2
Orzeł Marszowice
Mechanik Brzezina
2:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Odra Lubiąż
4:0
Rapid Domaniów
MLKS Polonia Środa Śląska
0:1
GKS Kobierzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości