Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
2:5
LKS Brożec
KS Semafor Brochów
0:0
Korona-Pęcz Szczawin
Rapid Domaniów
0:1
Kolektyw Radwanice
Świteź Wiązów
2:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Bór Zaodrze Oława
1:2
Esthetic Ludów Śląski
Polonia Jaksonów
3:0
Nefryt Jordanów
Polonia Wrocław
2:1
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Esthetic Ludów Śląski
1:1
Rapid Domaniów
Kolektyw Radwanice
4:0
KS Semafor Brochów
Korona-Pęcz Szczawin
1:1
Polonia Wrocław
Strzelinianka Strzelin
1:1
Polonia Jaszowice
Świteź Wiązów
0:0
Nefryt Jordanów
LKS Brożec
2:3
Polonia Jaksonów
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0
Bór Zaodrze Oława
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
1:2
Strzelinianka Strzelin
Polonia Jaszowice
3:1
Korona-Pęcz Szczawin
KS Semafor Brochów
3:4
Esthetic Ludów Śląski
Polonia Wrocław
1:1
Kolektyw Radwanice
Nefryt Jordanów
1:5
LKS Brożec
Bór Zaodrze Oława
0:3
Świteź Wiązów
Rapid Domaniów
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
0:2
KS Semafor Brochów
Świteź Wiązów
2:1
LKS Brożec
Strzelinianka Strzelin
1:0
Nefryt Jordanów
Kolektyw Radwanice
6:3
Polonia Jaszowice
Esthetic Ludów Śląski
1:4
Polonia Wrocław
Korona-Pęcz Szczawin
4:0
Polonia Jaksonów
Bór Zaodrze Oława
1:3
Rapid Domaniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
3:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Polonia Jaksonów
0:4
Kolektyw Radwanice
KS Semafor Brochów
0:0
Bór Zaodrze Oława
Rapid Domaniów
4:3
Świteź Wiązów
LKS Brożec
1:2
Strzelinianka Strzelin
Nefryt Jordanów
3:0*
Korona-Pęcz Szczawin
Polonia Jaszowice
1:1
Esthetic Ludów Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0
Polonia Jaszowice
Kolektyw Radwanice
2:1
Nefryt Jordanów
Esthetic Ludów Śląski
1:2
Polonia Jaksonów
Świteź Wiązów
2:4
Strzelinianka Strzelin
Bór Zaodrze Oława
1:2
Polonia Wrocław
Rapid Domaniów
2:1
KS Semafor Brochów
Korona-Pęcz Szczawin
2:2
LKS Brożec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Semafor Brochów
2:2
Świteź Wiązów
Polonia Jaksonów
2:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Strzelinianka Strzelin
1:0
Korona-Pęcz Szczawin
Polonia Wrocław
1:2
Rapid Domaniów
LKS Brożec
2:2
Kolektyw Radwanice
Nefryt Jordanów
1:2
Esthetic Ludów Śląski
Polonia Jaszowice
5:2
Bór Zaodrze Oława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Esthetic Ludów Śląski
0:3
LKS Brożec
KS Semafor Brochów
1:1
Polonia Wrocław
Kolektyw Radwanice
3:3
Strzelinianka Strzelin
Rapid Domaniów
0:2
Polonia Jaszowice
Świteź Wiązów
2:2
Korona-Pęcz Szczawin
Bór Zaodrze Oława
2:3
Polonia Jaksonów
Polonia Bielany Wrocławskie
3:3
Nefryt Jordanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości