Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
0:3
Ambrozja Bogdaszowice
Sokół Smolec
6:3
Nefryt Jordanów
Galakticos Solna
0:1
Orzeł Sadowice
Polonia Jaszowice
3:1
Sparta Wrocław
Polonia Wrocław
3:3
LZS Osiek
Polonia Jaksonów
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
3:1
Polonia Jaksonów
Nefryt Jordanów
2:5
Galakticos Solna
Sparta Wrocław
0:1
Sokół Smolec
Ambrozja Bogdaszowice
0:1
WKS Wierzbice
Orzeł Sadowice
3:0
Polonia Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
1:2
Polonia Jaszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaksonów
1:6
Ambrozja Bogdaszowice
WKS Wierzbice
7:1
LZS Osiek
Sokół Smolec
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Galakticos Solna
3:1
Sparta Wrocław
Polonia Jaszowice
4:2
Tur Wrocław
Polonia Wrocław
1:1
Nefryt Jordanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadowice
0:2
WKS Wierzbice
Ambrozja Bogdaszowice
1:2
LZS Osiek
Polonia Jaksonów
1:3
Polonia Jaszowice
Tur Wrocław
0:2
Sokół Smolec
Polonia Bielany Wrocławskie
2:4
Galakticos Solna
Sparta Wrocław
1:3
Polonia Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
5:0
Nefryt Jordanów
LZS Osiek
4:1
Orzeł Sadowice
Sokół Smolec
2:0
Polonia Jaksonów
Galakticos Solna
2:0
Tur Wrocław
Polonia Jaszowice
1:4
Ambrozja Bogdaszowice
Polonia Wrocław
1:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
3:2
Polonia Wrocław
Polonia Jaksonów
0:13
Galakticos Solna
Nefryt Jordanów
2:3
LZS Osiek
Sparta Wrocław
0:10
WKS Wierzbice
Polonia Jaszowice
2:1
Sokół Smolec
Ambrozja Bogdaszowice
1:3
Orzeł Sadowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:0
Polonia Bielany Wrocławskie
LZS Osiek
3:3
Sparta Wrocław
Galakticos Solna
2:1
Polonia Jaszowice
Polonia Wrocław
9:0
Polonia Jaksonów
Orzeł Sadowice
3:3
Nefryt Jordanów
Sokół Smolec
2:3
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:6
WKS Wierzbice
Polonia Bielany Wrocławskie
0:3
LZS Osiek
Sokół Smolec
1:3
Galakticos Solna
Sparta Wrocław
1:4
Orzeł Sadowice
Polonia Jaszowice
2:3
Polonia Wrocław
Ambrozja Bogdaszowice
0:1
Nefryt Jordanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
9:1
Polonia Jaksonów
LZS Osiek
8:4
Tur Wrocław
Nefryt Jordanów
6:2
Sparta Wrocław
Polonia Wrocław
1:2
Sokół Smolec
Orzeł Sadowice
1:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Galakticos Solna
0:1
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
0:6
Orzeł Sadowice
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Nefryt Jordanów
Polonia Jaksonów
3:2
LZS Osiek
Galakticos Solna
3:1
Polonia Wrocław
Polonia Jaszowice
2:6
WKS Wierzbice
Ambrozja Bogdaszowice
4:0
Sparta Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
5:0
Sokół Smolec
LZS Osiek
4:2
Polonia Jaszowice
Nefryt Jordanów
3:4
Tur Wrocław
Orzeł Sadowice
9:2
Polonia Jaksonów
Polonia Wrocław
2:1
Ambrozja Bogdaszowice
Sparta Wrocław
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Wrocław
1:2
Sparta Wrocław
Polonia Jaksonów
3:2
Nefryt Jordanów
Sokół Smolec
2:2
LZS Osiek
Galakticos Solna
1:1
WKS Wierzbice
Polonia Jaszowice
1:4
Orzeł Sadowice
Ambrozja Bogdaszowice
2:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:3
Polonia Wrocław
LZS Osiek
3:0
Galakticos Solna
Nefryt Jordanów
2:1
Polonia Jaszowice
Sparta Wrocław
1:1
Polonia Jaksonów
Orzeł Sadowice
1:2
Sokół Smolec
Polonia Bielany Wrocławskie
9:1
Tur Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?