Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Rzeplin
1:8
Nefryt Jordanów
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:0
WKS Wierzbice
KS Żórawina
0:1
Kolektyw Radwanice
Kwarcyt Jegłowa
4:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Rapid Domaniów
1:2
Gromnik Kuropatnik
Olimpia Podgaj
1:4
Galakticos Solna
FC Pęcz
2:4
Polonia Jaszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
1:1
Olimpia Podgaj
Gromnik Kuropatnik
2:1
KS Żórawina
Kwarcyt Jegłowa
2:1
FC Pęcz
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:1
Nefryt Jordanów
Galakticos Solna
1:4
Odra Rzeplin
Kolektyw Radwanice
1:2
Orzeł Pustków Wilczkowski
Polonia Jaszowice
2:2
Rapid Domaniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
3:0
Kwarcyt Jegłowa
Olimpia Podgaj
4:2
Kolektyw Radwanice
Orzeł Pustków Wilczkowski
1:1
Gromnik Kuropatnik
KS Żórawina
0:1
Polonia Jaszowice
Odra Rzeplin
0:2
WKS Wierzbice
FC Pęcz
0:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Nefryt Jordanów
7:1
Galakticos Solna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
0:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kwarcyt Jegłowa
0:8
KS Żórawina
Kolektyw Radwanice
2:1
Odra Rzeplin
WKS Wierzbice
0:1
Nefryt Jordanów
Gromnik Kuropatnik
1:0
Olimpia Podgaj
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
5:3
Galakticos Solna
FC Pęcz
1:2
Rapid Domaniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustków Wilczkowski
4:2
Kwarcyt Jegłowa
Galakticos Solna
2:3
WKS Wierzbice
KS Żórawina
2:2
FC Pęcz
Odra Rzeplin
1:3
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
2:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Olimpia Podgaj
3:3
Polonia Jaszowice
Nefryt Jordanów
3:1
Kolektyw Radwanice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
6:0
Odra Rzeplin
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:1
WKS Wierzbice
Kolektyw Radwanice
7:1
Galakticos Solna
Rapid Domaniów
0:2
KS Żórawina
Gromnik Kuropatnik
1:5
Nefryt Jordanów
Kwarcyt Jegłowa
1:2
Olimpia Podgaj
FC Pęcz
3:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Żórawina
5:0
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
WKS Wierzbice
1:1
Kolektyw Radwanice
Orzeł Pustków Wilczkowski
2:1
Rapid Domaniów
Nefryt Jordanów
1:2
Polonia Jaszowice
Odra Rzeplin
8:4
Kwarcyt Jegłowa
Olimpia Podgaj
2:5
FC Pęcz
Galakticos Solna
1:2
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Żórawina
1:0
Orzeł Pustków Wilczkowski
Gromnik Kuropatnik
2:4
WKS Wierzbice
Kwarcyt Jegłowa
0:4
Nefryt Jordanów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:1
Kolektyw Radwanice
Polonia Jaszowice
7:0
Galakticos Solna
Rapid Domaniów
5:0
Olimpia Podgaj
FC Pęcz
4:7
Odra Rzeplin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:1
Polonia Jaszowice
Orzeł Pustków Wilczkowski
4:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Galakticos Solna
3:1
Kwarcyt Jegłowa
Nefryt Jordanów
3:2
FC Pęcz
Odra Rzeplin
2:1
Rapid Domaniów
Olimpia Podgaj
1:7
KS Żórawina
Kolektyw Radwanice
3:2
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustków Wilczkowski
2:3
Olimpia Podgaj
KS Żórawina
6:0
Odra Rzeplin
Kwarcyt Jegłowa
1:4
WKS Wierzbice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:2
Gromnik Kuropatnik
Polonia Jaszowice
4:1
Kolektyw Radwanice
Rapid Domaniów
1:3
Nefryt Jordanów
FC Pęcz
1:3
Galakticos Solna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:3
FC Pęcz
Galakticos Solna
0:1
Rapid Domaniów
Nefryt Jordanów
2:1
KS Żórawina
Gromnik Kuropatnik
1:2
Polonia Jaszowice
Odra Rzeplin
0:2
Orzeł Pustków Wilczkowski
Olimpia Podgaj
0:5
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolektyw Radwanice
4:1
Kwarcyt Jegłowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustków Wilczkowski
1:1
Nefryt Jordanów
KS Żórawina
5:0
Galakticos Solna
Kwarcyt Jegłowa
1:0
Gromnik Kuropatnik
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:1
Polonia Jaszowice
Rapid Domaniów
3:2
WKS Wierzbice
Olimpia Podgaj
6:2
Odra Rzeplin
FC Pęcz
1:2
Kolektyw Radwanice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
0:1
KS Żórawina
Galakticos Solna
0:4
Orzeł Pustków Wilczkowski
Nefryt Jordanów
3:3
Olimpia Podgaj
Gromnik Kuropatnik
3:1
FC Pęcz
Polonia Jaszowice
6:2
Kwarcyt Jegłowa
Odra Rzeplin
3:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolektyw Radwanice
2:2
Rapid Domaniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
1:2
Orzeł Pustków Wilczkowski
Galakticos Solna
2:0
Olimpia Podgaj
Nefryt Jordanów
3:0
Odra Rzeplin
Gromnik Kuropatnik
0:2
Rapid Domaniów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:3
Kwarcyt Jegłowa
Polonia Jaszowice
3:2
FC Pęcz
Kolektyw Radwanice
1:4
KS Żórawina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustków Wilczkowski
3:4
Kolektyw Radwanice
Nefryt Jordanów
0:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Odra Rzeplin
4:3
Galakticos Solna
Rapid Domaniów
0:0
Polonia Jaszowice
Olimpia Podgaj
1:0
WKS Wierzbice
FC Pęcz
1:0
Kwarcyt Jegłowa
KS Żórawina
2:0
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gromnik Kuropatnik
4:2
Orzeł Pustków Wilczkowski
Kolektyw Radwanice
5:0
Olimpia Podgaj
WKS Wierzbice
1:0
Odra Rzeplin
Galakticos Solna
1:3
Nefryt Jordanów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:0
FC Pęcz
Rapid Domaniów
4:0
Kwarcyt Jegłowa
Polonia Jaszowice
1:1
KS Żórawina
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pustków Wilczkowski
0:3
Polonia Jaszowice
Galakticos Solna
1:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
KS Żórawina
5:0
Kwarcyt Jegłowa
Nefryt Jordanów
1:2
WKS Wierzbice
Odra Rzeplin
1:4
Kolektyw Radwanice
Rapid Domaniów
3:0
FC Pęcz
Olimpia Podgaj
2:4
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
0:2
Galakticos Solna
Gromnik Kuropatnik
4:2
Odra Rzeplin
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:2
Rapid Domaniów
Kolektyw Radwanice
5:2
Nefryt Jordanów
Kwarcyt Jegłowa
1:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Polonia Jaszowice
11:0
Olimpia Podgaj
FC Pęcz
0:4
KS Żórawina
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Galakticos Solna
2:1
Kolektyw Radwanice
Odra Rzeplin
1:5
Polonia Jaszowice
WKS Wierzbice
3:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Orzeł Pustków Wilczkowski
2:1
FC Pęcz
Olimpia Podgaj
2:1
Kwarcyt Jegłowa
KS Żórawina
2:1
Rapid Domaniów
Nefryt Jordanów
1:4
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gromnik Kuropatnik
1:3
Galakticos Solna
Kwarcyt Jegłowa
1:1
Odra Rzeplin
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:5
KS Żórawina
Polonia Jaszowice
4:3
Nefryt Jordanów
Kolektyw Radwanice
3:0
WKS Wierzbice
Rapid Domaniów
4:0
Orzeł Pustków Wilczkowski
FC Pęcz
1:2
Olimpia Podgaj
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Galakticos Solna
3:2
Polonia Jaszowice
Olimpia Podgaj
0:4
Rapid Domaniów
Kolektyw Radwanice
0:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
WKS Wierzbice
0:0
Gromnik Kuropatnik
Orzeł Pustków Wilczkowski
0:2
KS Żórawina
Nefryt Jordanów
3:0
Kwarcyt Jegłowa
Odra Rzeplin
2:1
FC Pęcz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Jaszowice
0:0
WKS Wierzbice
Kwarcyt Jegłowa
1:3
Galakticos Solna
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Gromnik Kuropatnik
4:6
Kolektyw Radwanice
KS Żórawina
5:1
Olimpia Podgaj
Rapid Domaniów
1:0
Odra Rzeplin
FC Pęcz
0:5
Nefryt Jordanów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
2:0
Kwarcyt Jegłowa
Gromnik Kuropatnik
4:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Olimpia Podgaj
2:3
Orzeł Pustków Wilczkowski
Galakticos Solna
5:1
FC Pęcz
Nefryt Jordanów
0:1
Rapid Domaniów
Odra Rzeplin
2:1
KS Żórawina
Kolektyw Radwanice
3:3
Polonia Jaszowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
6:2
Galakticos Solna
Orzeł Pustków Wilczkowski
4:2
Odra Rzeplin
Kwarcyt Jegłowa
3:0
Kolektyw Radwanice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:3
Olimpia Podgaj
KS Żórawina
3:1
Nefryt Jordanów
Polonia Jaszowice
0:0
Gromnik Kuropatnik
FC Pęcz
2:6
WKS Wierzbice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
0:1
Rapid Domaniów
Galakticos Solna
2:2
KS Żórawina
Nefryt Jordanów
3:1
Orzeł Pustków Wilczkowski
Gromnik Kuropatnik
5:2
Kwarcyt Jegłowa
Polonia Jaszowice
7:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Odra Rzeplin
1:7
Olimpia Podgaj
Kolektyw Radwanice
17:2
FC Pęcz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Żórawina
0:0
WKS Wierzbice
Orzeł Pustków Wilczkowski
5:3
Galakticos Solna
Kwarcyt Jegłowa
2:5
Polonia Jaszowice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:0
Odra Rzeplin
Rapid Domaniów
2:2
Kolektyw Radwanice
Olimpia Podgaj
0:2
Nefryt Jordanów
FC Pęcz
0:6
Gromnik Kuropatnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?