Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orliki Gmina Miękinia
Orliki Gmina Miękinia 26 72 95 - 5 23 3 0
2
LZS Osiek
LZS Osiek 25 53 43 - 20 17 2 6
3
Pogoń Miękinia
Pogoń Miękinia 17 23 31 - 24 7 2 8
4
Stary Dwór
Stary Dwór 27 19 19 - 62 5 4 18 6 11 7 - 5
5
Piorun Jakubkowice
Piorun Jakubkowice 27 19 25 - 63 5 4 18 6 5 5 - 7
6
Zjednoczeni Łowencice
Zjednoczeni Łowencice 21 14 23 - 70 4 2 15
7
Orliki Gmina Miękinia
Orliki II Gmina Miękinia 9 13 19 - 19 4 1 4
8
Pogoń II Miękinia
Pogoń II Miękinia 4 10 8 - 2 3 1 0
9
Łowencice II
Łowencice II 4 7 7 - 5 2 1 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stary Dwór
0:5
Orliki Gmina Miękinia
Zjednoczeni Łowencice
1:2
LZS Osiek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stary Dwór
2:1
Piorun Jakubkowice
Zjednoczeni Łowencice
1:5
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
6:0
Piorun Jakubkowice
Stary Dwór
0:2
LZS Osiek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
2:0
LZS Osiek
Zjednoczeni Łowencice
2:2
Stary Dwór
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Jakubkowice
0:1
LZS Osiek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
3:0
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Łowencice
1:1
Piorun Jakubkowice
Orliki II Gmina Miękinia
1:4
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
3:0
LZS Osiek
Stary Dwór
0:5
Pogoń Miękinia
Orliki II Gmina Miękinia
3:4
Piorun Jakubkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stary Dwór
0:0
Piorun Jakubkowice
Orliki II Gmina Miękinia
3:0
Pogoń Miękinia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
1:0
Pogoń Miękinia
Piorun Jakubkowice
0:3
LZS Osiek
Orliki II Gmina Miękinia
2:1
Stary Dwór
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
5:0
Piorun Jakubkowice
Stary Dwór
0:3
LZS Osiek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miękinia
0:3
Piorun Jakubkowice
Orliki Gmina Miękinia
7:0
Stary Dwór
Orliki II Gmina Miękinia
2:3
LZS Osiek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stary Dwór
0:3
LZS Osiek
Orliki Gmina Miękinia
1:1
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Łowencice
2:4
Piorun Jakubkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
2:1
LZS Osiek
Pogoń Miękinia
4:0
Piorun Jakubkowice
Stary Dwór
2:0
Zjednoczeni Łowencice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
0:0
Piorun Jakubkowice
Orliki Gmina Miękinia
6:0
Stary Dwór
Zjednoczeni Łowencice
1:9
Pogoń Miękinia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
5:0
Piorun Jakubkowice
Zjednoczeni Łowencice
0:4
LZS Osiek
Stary Dwór
0:5
Pogoń Miękinia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
13:0
Zjednoczeni Łowencice
Stary Dwór
3:1
Piorun Jakubkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stary Dwór
0:1
Orliki Gmina Miękinia
Piorun Jakubkowice
3:4
LZS Osiek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowencice
0:2
Stary Dwór
Orliki Gmina Miękinia
5:0
Piorun Jakubkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Jakubkowice
3:1
Stary Dwór
Zjednoczeni Łowencice
0:3
LZS Osiek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowencice
0:5
Orliki Gmina Miękinia
Stary Dwór
3:4
LZS Osiek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowencice
4:2
Piorun Jakubkowice
LZS Osiek
1:2
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
5:0
Zjednoczeni Łowencice
LZS Osiek
1:0
Pogoń Miękinia
Stary Dwór
1:0
Piorun Jakubkowice
Orliki II Gmina Miękinia
2:4
Łowencice II
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
0:0
Orliki Gmina Miękinia
Pogoń Miękinia
1:5
Zjednoczeni Łowencice
Piorun Jakubkowice
1:3
Łowencice II
Stary Dwór
1:2
Orliki II Gmina Miękinia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
4:0
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Łowencice
0:1
LZS Osiek
Orliki II Gmina Miękinia
2:0
Piorun Jakubkowice
Stary Dwór
0:0
Łowencice II
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Miękinia
2:2
Orliki II Gmina Miękinia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Miękinia
2:0
Stary Dwór
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Łowencice II
0:2
Pogoń II Miękinia
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Jakubkowice
0:2
Pogoń II Miękinia
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Łowencice
1:3
Pogoń Miękinia
Stary Dwór
0:3
Orliki Gmina Miękinia
Piorun Jakubkowice
0:2
LZS Osiek
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piorun Jakubkowice
0:2
Pogoń Miękinia
Orliki Gmina Miękinia
3:0
Zjednoczeni Łowencice
LZS Osiek
1:0
Stary Dwór
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
0:0
Pogoń Miękinia
Stary Dwór
0:0
Piorun Jakubkowice
LZS Osiek
0:1
Zjednoczeni Łowencice
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miękinia
0:1
LZS Osiek
Orliki Gmina Miękinia
1:0
Piorun Jakubkowice
Zjednoczeni Łowencice
3:1
Stary Dwór
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miękinia
1:0
Stary Dwór
Orliki Gmina Miękinia
1:0
LZS Osiek
Zjednoczeni Łowencice
1:2
Piorun Jakubkowice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?