Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
10:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kwarcyt Jegłowa
5:3
GLKS Mietków
Polonia Wrocław
5:1
Forza Wrocław
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
GKS Kobierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
1:1
MKP Wratislavia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:8
GLKS Mietków
Czarni Kondratowice
0:8
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
10:1
Kwarcyt Jegłowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
8:0
Czarni Kondratowice
Kwarcyt Jegłowa
3:2
Forza Wrocław
Widawa Bierutów
2:5
KS Zbytowa
GLKS Mietków
5:2
GKS Kobierzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
Pauza
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
Widawa Bierutów
Forza Wrocław
2:6
GLKS Mietków
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:6
GKS Kobierzyce
Czarni Kondratowice
0:10
Polonia Wrocław
KS Zbytowa
5:6
Sokół Smolec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
Pauza
GLKS Mietków
Pauza
MKP Wratislavia Wrocław
4:0
Czarni Kondratowice
GKS Kobierzyce
1:4
Forza Wrocław
Widawa Bierutów
9:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Wrocław
3:2
KS Zbytowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Wrocław
Pauza
GKS Kobierzyce
Pauza
GLKS Mietków
KS Zbytowa
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Forza Wrocław
Czarni Kondratowice
3:4
Kwarcyt Jegłowa
Widawa Bierutów
0:7
Sokół Smolec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
Forza Wrocław
Pauza
GKS Kobierzyce
Pauza
Sokół Smolec
6:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kwarcyt Jegłowa
0:3
KS Zbytowa
Polonia Wrocław
8:2
Widawa Bierutów
GLKS Mietków
3:0*
Czarni Kondratowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
Pauza
Forza Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
Pauza
KS Zbytowa
6:3
GLKS Mietków
Sokół Smolec
5:1
Polonia Wrocław
Czarni Kondratowice
1:0
GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów
5:4
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Mietków
Pauza
Kwarcyt Jegłowa
8:1
Widawa Bierutów
Polonia Wrocław
2:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
MKP Wratislavia Wrocław
0:5
Sokół Smolec
Forza Wrocław
1:1
Czarni Kondratowice
GKS Kobierzyce
2:7
KS Zbytowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
8:1
Forza Wrocław
Kwarcyt Jegłowa
0:5
Sokół Smolec
Polonia Wrocław
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Widawa Bierutów
1:12
GLKS Mietków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwarcyt Jegłowa
5:1
Polonia Wrocław
MKP Wratislavia Wrocław
5:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Czarni Kondratowice
0:3
KS Zbytowa
GKS Kobierzyce
15:0
Widawa Bierutów
GLKS Mietków
6:4
Sokół Smolec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
3:0
GKS Kobierzyce
Polonia Wrocław
3:4
GLKS Mietków
MKP Wratislavia Wrocław
2:4
Kwarcyt Jegłowa
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:3
Czarni Kondratowice
Widawa Bierutów
3:1
Forza Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kwarcyt Jegłowa
5:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Forza Wrocław
2:4
Sokół Smolec
GKS Kobierzyce
6:1
Polonia Wrocław
GLKS Mietków
5:4
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
6:1
Czarni Kondratowice
Kwarcyt Jegłowa
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
Forza Wrocław
0:3*
Widawa Bierutów
GKS Kobierzyce
2:3
Sokół Smolec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
2:2
GLKS Mietków
Forza Wrocław
5:6
KS Zbytowa
Czarni Kondratowice
1:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Widawa Bierutów
3:2
GKS Kobierzyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
3:0*
GKS Kobierzyce
Kwarcyt Jegłowa
0:3
Sokół Smolec
Forza Wrocław
7:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
GLKS Mietków
3:0*
Widawa Bierutów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
2:1
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Kondratowice
0:12
Forza Wrocław
GKS Kobierzyce
0:3*
Burza-Dombud Chwalibożyce
Widawa Bierutów
1:2
Kwarcyt Jegłowa
GLKS Mietków
3:5
KS Zbytowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
5:1
Kwarcyt Jegłowa
MKP Wratislavia Wrocław
7:1
Widawa Bierutów
GLKS Mietków
3:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
6:2
Widawa Bierutów
MKP Wratislavia Wrocław
2:2
KS Zbytowa
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Kwarcyt Jegłowa
Czarni Kondratowice
0:6
GLKS Mietków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
3:2
KS Zbytowa
Kwarcyt Jegłowa
14:0
Czarni Kondratowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:3
MKP Wratislavia Wrocław
GLKS Mietków
4:1
Forza Wrocław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Forza Wrocław
5:1
Kwarcyt Jegłowa
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:0*
Polonia Wrocław
Czarni Kondratowice
0:13
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
11:1
Widawa Bierutów
MKP Wratislavia Wrocław
5:0
Forza Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:4
Sokół Smolec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza-Dombud Chwalibożyce
6:2
Widawa Bierutów
Czarni Kondratowice
2:6
Sokół Smolec
GLKS Mietków
0:0
Kwarcyt Jegłowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
5:5
Forza Wrocław
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
GLKS Mietków
Widawa Bierutów
5:4
Czarni Kondratowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:7
KS Zbytowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?