Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szczepanów
5:0
UKS Domanice
Odra Malczyce
1:1
FC Wrocław Academy
Sokół Smolec
2:5
Czarni Białków
Porcelana Ciechów
0:0
Parasol Wrocław
MKS Kostomłoty
2:2
Kometa Krzelów
LZS Osiek
3:2
Błękitni Gniechowice
Mechanik Brzezina
7:0
Bumerang Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
4:3
Czarni Białków
Bumerang Wrocław
0:14
Porcelana Ciechów
FC Wrocław Academy
6:3
MKS Kostomłoty
Parasol Wrocław
2:1
Zjednoczeni Szczepanów
Kometa Krzelów
3:1
Sokół Smolec
LZS Osiek
4:2
Mechanik Brzezina
UKS Domanice
1:2
Odra Malczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
2:0
Kometa Krzelów
Odra Malczyce
0:1
Parasol Wrocław
Mechanik Brzezina
0:1
Błękitni Gniechowice
MKS Kostomłoty
3:1
UKS Domanice
Porcelana Ciechów
10:3
LZS Osiek
Sokół Smolec
1:3
FC Wrocław Academy
Zjednoczeni Szczepanów
3:0
Bumerang Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
6:0
Kometa Krzelów
Mechanik Brzezina
3:0*
Porcelana Ciechów
Parasol Wrocław
6:1
MKS Kostomłoty
UKS Domanice
1:3
Sokół Smolec
FC Wrocław Academy
4:5
Czarni Białków
LZS Osiek
8:2
Zjednoczeni Szczepanów
Bumerang Wrocław
2:3
Odra Malczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
4:0
UKS Domanice
Odra Malczyce
1:3
LZS Osiek
MKS Kostomłoty
6:0
Bumerang Wrocław
Zjednoczeni Szczepanów
2:5
Mechanik Brzezina
Sokół Smolec
1:5
Parasol Wrocław
Kometa Krzelów
2:0
FC Wrocław Academy
Porcelana Ciechów
1:1
Błękitni Gniechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Brzezina
1:1
Odra Malczyce
Błękitni Gniechowice
1:3
FC Wrocław Academy
UKS Domanice
1:4
Kometa Krzelów
Parasol Wrocław
3:0
Czarni Białków
LZS Osiek
4:1
MKS Kostomłoty
Porcelana Ciechów
1:0
Zjednoczeni Szczepanów
Bumerang Wrocław
4:2
Sokół Smolec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
4:3
Porcelana Ciechów
MKS Kostomłoty
4:2
Mechanik Brzezina
Błękitni Gniechowice
4:1
Zjednoczeni Szczepanów
FC Wrocław Academy
2:2
UKS Domanice
Sokół Smolec
1:3
LZS Osiek
Kometa Krzelów
3:3
Parasol Wrocław
Czarni Białków
5:2
Bumerang Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Brzezina
6:0
Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice
2:0
UKS Domanice
Odra Malczyce
4:0
Zjednoczeni Szczepanów
Parasol Wrocław
2:0
FC Wrocław Academy
Bumerang Wrocław
0:3
Kometa Krzelów
LZS Osiek
3:6
Czarni Białków
Porcelana Ciechów
1:7
MKS Kostomłoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
1:2
Błękitni Gniechowice
MKS Kostomłoty
9:0
Zjednoczeni Szczepanów
UKS Domanice
1:6
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
3:8
Porcelana Ciechów
Kometa Krzelów
0:2
LZS Osiek
Czarni Białków
2:0
Mechanik Brzezina
FC Wrocław Academy
8:0
Bumerang Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
1:1
Parasol Wrocław
Mechanik Brzezina
8:4
Kometa Krzelów
LZS Osiek
4:1
FC Wrocław Academy
Zjednoczeni Szczepanów
2:1
Sokół Smolec
Bumerang Wrocław
1:0
UKS Domanice
Porcelana Ciechów
0:1
Czarni Białków
Odra Malczyce
1:1
MKS Kostomłoty
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kostomłoty
3:1
Błękitni Gniechowice
UKS Domanice
1:6
LZS Osiek
Czarni Białków
1:0
Zjednoczeni Szczepanów
Parasol Wrocław
0:1
Bumerang Wrocław
FC Wrocław Academy
3:0
Mechanik Brzezina
Sokół Smolec
0:1
Odra Malczyce
Kometa Krzelów
5:2
Porcelana Ciechów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Brzezina
6:3
UKS Domanice
MKS Kostomłoty
5:0
Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice
9:0
Bumerang Wrocław
LZS Osiek
2:4
Parasol Wrocław
Porcelana Ciechów
0:1
FC Wrocław Academy
Odra Malczyce
1:2
Czarni Białków
Zjednoczeni Szczepanów
2:1
Kometa Krzelów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kometa Krzelów
5:1
Odra Malczyce
Bumerang Wrocław
0:5
LZS Osiek
UKS Domanice
4:1
Porcelana Ciechów
Czarni Białków
2:3
MKS Kostomłoty
Parasol Wrocław
2:3
Mechanik Brzezina
FC Wrocław Academy
3:1
Zjednoczeni Szczepanów
Sokół Smolec
2:0
Błękitni Gniechowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
3:2
LZS Osiek
Bumerang Wrocław
0:3*
Mechanik Brzezina
UKS Domanice
1:2
Zjednoczeni Szczepanów
Parasol Wrocław
7:0
Porcelana Ciechów
FC Wrocław Academy
2:0
Odra Malczyce
Czarni Białków
1:4
Sokół Smolec
Kometa Krzelów
2:2
MKS Kostomłoty
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Brzezina
4:1
LZS Osiek
Czarni Białków
3:1
Błękitni Gniechowice
MKS Kostomłoty
1:3
FC Wrocław Academy
Zjednoczeni Szczepanów
0:2
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
4:0
Kometa Krzelów
Odra Malczyce
1:4
UKS Domanice
Bumerang Wrocław
0:3*
Porcelana Ciechów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Gniechowice
0:5
Mechanik Brzezina
Kometa Krzelów
3:2
Czarni Białków
FC Wrocław Academy
6:2
Sokół Smolec
UKS Domanice
1:4
MKS Kostomłoty
Parasol Wrocław
6:0
Odra Malczyce
LZS Osiek
6:2
Porcelana Ciechów
Bumerang Wrocław
0:3*
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Malczyce
3:0*
Bumerang Wrocław
Zjednoczeni Szczepanów
5:1
LZS Osiek
Sokół Smolec
3:0*
UKS Domanice
Kometa Krzelów
4:1
Błękitni Gniechowice
Czarni Białków
3:3
FC Wrocław Academy
Porcelana Ciechów
1:4
Mechanik Brzezina
MKS Kostomłoty
4:0
Parasol Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szczepanów
0:2
Mechanik Brzezina
Błękitni Gniechowice
7:2
Porcelana Ciechów
Bumerang Wrocław
0:3*
MKS Kostomłoty
UKS Domanice
0:3*
Czarni Białków
FC Wrocław Academy
7:1
Kometa Krzelów
LZS Osiek
8:1
Odra Malczyce
Parasol Wrocław
0:0
Sokół Smolec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
2:2
Parasol Wrocław
Sokół Smolec
3:0*
Bumerang Wrocław
Odra Malczyce
1:5
Mechanik Brzezina
FC Wrocław Academy
4:1
Błękitni Gniechowice
Zjednoczeni Szczepanów
3:1
Porcelana Ciechów
Kometa Krzelów
3:0*
UKS Domanice
MKS Kostomłoty
3:0
LZS Osiek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szczepanów
3:2
Błękitni Gniechowice
Parasol Wrocław
5:0
Kometa Krzelów
Mechanik Brzezina
6:1
MKS Kostomłoty
Porcelana Ciechów
3:7
Odra Malczyce
LZS Osiek
2:3
Sokół Smolec
Bumerang Wrocław
0:3*
Czarni Białków
UKS Domanice
0:3*
FC Wrocław Academy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Domanice
0:3*
Błękitni Gniechowice
Czarni Białków
2:3
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
2:5
Odra Malczyce
Kometa Krzelów
3:0*
Bumerang Wrocław
Sokół Smolec
1:3
Mechanik Brzezina
MKS Kostomłoty
14:1
Porcelana Ciechów
FC Wrocław Academy
2:0
Parasol Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bumerang Wrocław
0:3*
FC Wrocław Academy
Parasol Wrocław
3:0*
UKS Domanice
Zjednoczeni Szczepanów
0:2
MKS Kostomłoty
Błękitni Gniechowice
4:4
Odra Malczyce
Mechanik Brzezina
3:1
Czarni Białków
Porcelana Ciechów
0:3*
Sokół Smolec
LZS Osiek
4:1
Kometa Krzelów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Białków
4:2
Porcelana Ciechów
Sokół Smolec
6:0
Zjednoczeni Szczepanów
UKS Domanice
3:3*
Bumerang Wrocław
MKS Kostomłoty
10:0
Odra Malczyce
Parasol Wrocław
7:0
Błękitni Gniechowice
FC Wrocław Academy
8:1
LZS Osiek
Kometa Krzelów
0:6
Mechanik Brzezina
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Brzezina
3:0*
FC Wrocław Academy
Zjednoczeni Szczepanów
3:5
Czarni Białków
Błękitni Gniechowice
0:2
MKS Kostomłoty
Odra Malczyce
3:1
Sokół Smolec
LZS Osiek
3:0*
UKS Domanice
Bumerang Wrocław
0:3*
Parasol Wrocław
Porcelana Ciechów
6:4
Kometa Krzelów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bumerang Wrocław
0:3*
Błękitni Gniechowice
UKS Domanice
0:3*
Mechanik Brzezina
Sokół Smolec
0:1
MKS Kostomłoty
Czarni Białków
1:1
Odra Malczyce
FC Wrocław Academy
9:0
Porcelana Ciechów
Parasol Wrocław
8:1
LZS Osiek
Kometa Krzelów
1:5
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
3:0*
Bumerang Wrocław
Porcelana Ciechów
3:0*
UKS Domanice
Błękitni Gniechowice
1:4
Sokół Smolec
Odra Malczyce
3:0*
Kometa Krzelów
Mechanik Brzezina
5:3
Parasol Wrocław
MKS Kostomłoty
7:1
Czarni Białków
Zjednoczeni Szczepanów
1:8
FC Wrocław Academy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?