Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
6:0
Muchobór Wrocław
Puma Pietrzykowice
5:6
LZS Osiek
Victoria Orzeszków
8:3
LKS Ciechów
Zjednoczeni Szczepanów
1:3
KP Brzeg Dolny
Sparta Miłcz
2:3
Odra Lubiąż
Zorza Pęgów
5:3
Ambrozja Bogdaszowice
Zieloni Rakoszyce
1:1
Kometa Krzelów
Polonia Bielany Wrocławskie
3:2
Pogoń Miękinia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:0
Zieloni Rakoszyce
Muchobór Wrocław
1:4
Sparta Miłcz
Odra Lubiąż
6:0
Puma Pietrzykowice
Kometa Krzelów
3:4
Victoria Orzeszków
Ambrozja Bogdaszowice
6:2
Pogoń Miękinia
LKS Ciechów
2:10
Sokół Smolec
Zorza Pęgów
3:3
Zjednoczeni Szczepanów
LZS Osiek
3:4
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Odra Lubiąż
Sokół Smolec
9:0
Kometa Krzelów
Victoria Orzeszków
3:1
KP Brzeg Dolny
Zieloni Rakoszyce
3:2
Zorza Pęgów
Sparta Miłcz
2:8
LKS Ciechów
Puma Pietrzykowice
3:0
Muchobór Wrocław
Pogoń Miękinia
4:2
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
3:5
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
3:5
Sokół Smolec
Zorza Pęgów
3:3
Victoria Orzeszków
Odra Lubiąż
1:0
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Szczepanów
1:2
Zieloni Rakoszyce
Kometa Krzelów
2:6
Sparta Miłcz
Ambrozja Bogdaszowice
4:1
LZS Osiek
LKS Ciechów
4:2
Puma Pietrzykowice
Polonia Bielany Wrocławskie
9:0
Muchobór Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
4:1
LKS Ciechów
LZS Osiek
1:1
Odra Lubiąż
Sokół Smolec
9:2
Zorza Pęgów
Puma Pietrzykowice
9:3
Kometa Krzelów
Pogoń Miękinia
3:0
Muchobór Wrocław
Victoria Orzeszków
3:2
Zjednoczeni Szczepanów
Zieloni Rakoszyce
2:0
Ambrozja Bogdaszowice
Sparta Miłcz
2:6
KP Brzeg Dolny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kometa Krzelów
1:2
Polonia Bielany Wrocławskie
KP Brzeg Dolny
6:0
Puma Pietrzykowice
Zorza Pęgów
3:1
Sparta Miłcz
Muchobór Wrocław
0:3
LZS Osiek
Ambrozja Bogdaszowice
1:0
Odra Lubiąż
Zieloni Rakoszyce
1:1
Victoria Orzeszków
LKS Ciechów
4:6
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Szczepanów
5:2
Sokół Smolec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
4:2
LKS Ciechów
Sokół Smolec
3:0*
Zieloni Rakoszyce
Puma Pietrzykowice
4:2
Zorza Pęgów
Pogoń Miękinia
2:1
Kometa Krzelów
Victoria Orzeszków
0:2
Ambrozja Bogdaszowice
Odra Lubiąż
4:0
Muchobór Wrocław
Sparta Miłcz
5:3
Zjednoczeni Szczepanów
Polonia Bielany Wrocławskie
3:1
KP Brzeg Dolny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:2
Pogoń Miękinia
Zorza Pęgów
0:3
Polonia Bielany Wrocławskie
Victoria Orzeszków
2:4
Sokół Smolec
Zjednoczeni Szczepanów
1:1
Puma Pietrzykowice
Kometa Krzelów
6:2
LZS Osiek
Ambrozja Bogdaszowice
7:4
Muchobór Wrocław
Zieloni Rakoszyce
3:0
Sparta Miłcz
LKS Ciechów
0:4
Odra Lubiąż
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
3:0
Zjednoczeni Szczepanów
LZS Osiek
1:6
KP Brzeg Dolny
Sokół Smolec
6:3
Ambrozja Bogdaszowice
Puma Pietrzykowice
2:4
Zieloni Rakoszyce
Muchobór Wrocław
2:5
LKS Ciechów
Pogoń Miękinia
4:3
Zorza Pęgów
Odra Lubiąż
1:0
Kometa Krzelów
Sparta Miłcz
2:1
Victoria Orzeszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:3
Odra Lubiąż
Sokół Smolec
5:2
Sparta Miłcz
Zorza Pęgów
3:3
LZS Osiek
Victoria Orzeszków
1:1
Puma Pietrzykowice
Zjednoczeni Szczepanów
2:1
Pogoń Miękinia
Kometa Krzelów
3:0
Muchobór Wrocław
Ambrozja Bogdaszowice
14:0
LKS Ciechów
Zieloni Rakoszyce
0:1
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
7:1
Victoria Orzeszków
LZS Osiek
2:0
Zjednoczeni Szczepanów
Puma Pietrzykowice
0:1
Sokół Smolec
Odra Lubiąż
2:0
Zorza Pęgów
Sparta Miłcz
2:4
Ambrozja Bogdaszowice
LKS Ciechów
3:3
Kometa Krzelów
Muchobór Wrocław
1:5
KP Brzeg Dolny
Pogoń Miękinia
4:0
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
7:2
LKS Ciechów
Zorza Pęgów
7:2
Muchobór Wrocław
Victoria Orzeszków
0:5
Pogoń Miękinia
Zjednoczeni Szczepanów
0:3
Odra Lubiąż
Ambrozja Bogdaszowice
6:1
Kometa Krzelów
Zieloni Rakoszyce
0:1
LZS Osiek
Sparta Miłcz
6:1
Puma Pietrzykowice
Sokół Smolec
3:0
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
17:0
Sparta Miłcz
LZS Osiek
5:0
Victoria Orzeszków
Puma Pietrzykowice
1:2
Ambrozja Bogdaszowice
Muchobór Wrocław
1:1
Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia
3:3
Sokół Smolec
Odra Lubiąż
4:1
Zieloni Rakoszyce
Kometa Krzelów
0:2
KP Brzeg Dolny
LKS Ciechów
1:4
Zorza Pęgów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
1:1
LZS Osiek
Puma Pietrzykowice
2:6
Polonia Bielany Wrocławskie
Zorza Pęgów
3:1
Kometa Krzelów
Victoria Orzeszków
1:4
Odra Lubiąż
Zjednoczeni Szczepanów
3:0
LKS Ciechów
Ambrozja Bogdaszowice
3:0
KP Brzeg Dolny
Zieloni Rakoszyce
4:1
Muchobór Wrocław
Sparta Miłcz
1:1
Pogoń Miękinia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
1:0
Zorza Pęgów
Polonia Bielany Wrocławskie
2:1
Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek
2:4
Sparta Miłcz
Muchobór Wrocław
0:4
Victoria Orzeszków
Pogoń Miękinia
8:0
Puma Pietrzykowice
Odra Lubiąż
0:2
Sokół Smolec
Kometa Krzelów
1:2
Zjednoczeni Szczepanów
LKS Ciechów
3:0
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
LZS Osiek
- : -
Puma Pietrzykowice
Muchobór Wrocław
- : -
Sokół Smolec
Pogoń Miękinia
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Odra Lubiąż
- : -
Sparta Miłcz
Kometa Krzelów
- : -
Zieloni Rakoszyce
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Zorza Pęgów
LKS Ciechów
- : -
Victoria Orzeszków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
LZS Osiek
Sokół Smolec
- : -
LKS Ciechów
Puma Pietrzykowice
- : -
Odra Lubiąż
Victoria Orzeszków
- : -
Kometa Krzelów
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
Zorza Pęgów
Zieloni Rakoszyce
- : -
KP Brzeg Dolny
Sparta Miłcz
- : -
Muchobór Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Victoria Orzeszków
LZS Osiek
- : -
Pogoń Miękinia
Zorza Pęgów
- : -
Zieloni Rakoszyce
Muchobór Wrocław
- : -
Puma Pietrzykowice
Odra Lubiąż
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kometa Krzelów
- : -
Sokół Smolec
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
LKS Ciechów
- : -
Sparta Miłcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Osiek
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
Sokół Smolec
- : -
KP Brzeg Dolny
Puma Pietrzykowice
- : -
LKS Ciechów
Muchobór Wrocław
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Pogoń Miękinia
- : -
Odra Lubiąż
Victoria Orzeszków
- : -
Zorza Pęgów
Zieloni Rakoszyce
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
Sparta Miłcz
- : -
Kometa Krzelów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Sparta Miłcz
Zorza Pęgów
- : -
Sokół Smolec
Muchobór Wrocław
- : -
Pogoń Miękinia
Odra Lubiąż
- : -
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
Victoria Orzeszków
Kometa Krzelów
- : -
Puma Pietrzykowice
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Zieloni Rakoszyce
LKS Ciechów
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Kometa Krzelów
LZS Osiek
- : -
Muchobór Wrocław
Sokół Smolec
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
Puma Pietrzykowice
- : -
KP Brzeg Dolny
Pogoń Miękinia
- : -
LKS Ciechów
Victoria Orzeszków
- : -
Zieloni Rakoszyce
Odra Lubiąż
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
Sparta Miłcz
- : -
Zorza Pęgów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Zorza Pęgów
- : -
Puma Pietrzykowice
Muchobór Wrocław
- : -
Odra Lubiąż
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
Sparta Miłcz
Kometa Krzelów
- : -
Pogoń Miękinia
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Victoria Orzeszków
Zieloni Rakoszyce
- : -
Sokół Smolec
LKS Ciechów
- : -
LZS Osiek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Zorza Pęgów
LZS Osiek
- : -
Kometa Krzelów
Sokół Smolec
- : -
Victoria Orzeszków
Puma Pietrzykowice
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
Muchobór Wrocław
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
Pogoń Miękinia
- : -
KP Brzeg Dolny
Odra Lubiąż
- : -
LKS Ciechów
Sparta Miłcz
- : -
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
LZS Osiek
Zorza Pęgów
- : -
Pogoń Miękinia
Victoria Orzeszków
- : -
Sparta Miłcz
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kometa Krzelów
- : -
Odra Lubiąż
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Sokół Smolec
Zieloni Rakoszyce
- : -
Puma Pietrzykowice
LKS Ciechów
- : -
Muchobór Wrocław
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Zieloni Rakoszyce
LZS Osiek
- : -
Zorza Pęgów
Puma Pietrzykowice
- : -
Victoria Orzeszków
Muchobór Wrocław
- : -
Kometa Krzelów
Pogoń Miękinia
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
Odra Lubiąż
- : -
KP Brzeg Dolny
Sparta Miłcz
- : -
Sokół Smolec
LKS Ciechów
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Muchobór Wrocław
Sokół Smolec
- : -
Puma Pietrzykowice
Zorza Pęgów
- : -
Odra Lubiąż
Victoria Orzeszków
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
LZS Osiek
Kometa Krzelów
- : -
LKS Ciechów
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Sparta Miłcz
Zieloni Rakoszyce
- : -
Pogoń Miękinia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Sokół Smolec
LZS Osiek
- : -
Zieloni Rakoszyce
Puma Pietrzykowice
- : -
Sparta Miłcz
Muchobór Wrocław
- : -
Zorza Pęgów
Pogoń Miękinia
- : -
Victoria Orzeszków
Odra Lubiąż
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
Kometa Krzelów
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
LKS Ciechów
- : -
KP Brzeg Dolny
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Kometa Krzelów
Sokół Smolec
- : -
Pogoń Miękinia
Zorza Pęgów
- : -
LKS Ciechów
Victoria Orzeszków
- : -
LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
Muchobór Wrocław
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Puma Pietrzykowice
Zieloni Rakoszyce
- : -
Odra Lubiąż
Sparta Miłcz
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
- : -
Ambrozja Bogdaszowice
Polonia Bielany Wrocławskie
- : -
Puma Pietrzykowice
LZS Osiek
- : -
Sokół Smolec
Muchobór Wrocław
- : -
Zieloni Rakoszyce
Pogoń Miękinia
- : -
Sparta Miłcz
Odra Lubiąż
- : -
Victoria Orzeszków
Kometa Krzelów
- : -
Zorza Pęgów
LKS Ciechów
- : -
Zjednoczeni Szczepanów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
- : -
Odra Lubiąż
Puma Pietrzykowice
- : -
Pogoń Miękinia
Zorza Pęgów
- : -
KP Brzeg Dolny
Victoria Orzeszków
- : -
Muchobór Wrocław
Zjednoczeni Szczepanów
- : -
Kometa Krzelów
Ambrozja Bogdaszowice
- : -
Polonia Bielany Wrocławskie
Zieloni Rakoszyce
- : -
LKS Ciechów
Sparta Miłcz
- : -
LZS Osiek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości