Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Moto - Jelcz Oława
KS Dobroszów
3:6
Widawa Kiełczów
Sparta Wrocław
3:2
FC Wrocław Academy
Huragan Minkowice Oławskie
6:0
Skra Wojnowice
Polonia Wrocław
7:1
LZS Solniki Małe
KS Zenit Międzybórz
3:1
Pogoń II Oleśnica
Burza Bystrzyca Oł.
4:1
Orzeł Marszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Solniki Małe
Widawa Kiełczów
0:0
Sparta Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
1:1
Polonia Wrocław
FC Wrocław Academy
7:0
Skra Wojnowice
Moto - Jelcz Oława
5:2
KS Zenit Międzybórz
KS Dobroszów
1:3
Orzeł Marszowice
Burza Bystrzyca Oł.
4:0
Pogoń II Oleśnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń II Oleśnica
1:5
Moto - Jelcz Oława
Skra Wojnowice
1:6
Widawa Kiełczów
KS Dobroszów
4:5
Burza Bystrzyca Oł.
KS Zenit Międzybórz
9:3
LZS Solniki Małe
Polonia Wrocław
1:5
FC Wrocław Academy
Sparta Wrocław
0:2
Orzeł Marszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC Wrocław Academy
Skra Wojnowice
1:7
Orzeł Marszowice
Widawa Kiełczów
0:3
Polonia Wrocław
LZS Solniki Małe
2:6
Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów
2:0
Sparta Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
3:3
KS Zenit Międzybórz
Burza Bystrzyca Oł.
0:1
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widawa Kiełczów
Pogoń II Oleśnica
4:1
Huragan Minkowice Oławskie
Skra Wojnowice
0:6
KS Dobroszów
Moto - Jelcz Oława
10:0
LZS Solniki Małe
KS Zenit Międzybórz
4:5
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
1:1
Orzeł Marszowice
Sparta Wrocław
5:1
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Marszowice
KS Dobroszów
0:2
Polonia Wrocław
Widawa Kiełczów
1:1
KS Zenit Międzybórz
Huragan Minkowice Oławskie
0:2
Moto - Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
0:3
Pogoń II Oleśnica
Burza Bystrzyca Oł.
4:1
LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław
6:1
Skra Wojnowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dobroszów
Pauza
Moto - Jelcz Oława
2:2
FC Wrocław Academy
Pogoń II Oleśnica
4:0
Widawa Kiełczów
LZS Solniki Małe
0:1
Huragan Minkowice Oławskie
Skra Wojnowice
2:3
Burza Bystrzyca Oł.
Polonia Wrocław
3:1
Sparta Wrocław
KS Zenit Międzybórz
0:2
Orzeł Marszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Wrocław
Pauza
Skra Wojnowice
0:1
Polonia Wrocław
Widawa Kiełczów
0:4
Moto - Jelcz Oława
Orzeł Marszowice
3:1
Pogoń II Oleśnica
Burza Bystrzyca Oł.
4:3
Huragan Minkowice Oławskie
FC Wrocław Academy
4:4
LZS Solniki Małe
KS Dobroszów
4:2
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
Moto - Jelcz Oława
4:1
Orzeł Marszowice
KS Zenit Międzybórz
10:1
Sparta Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
1:3
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
4:2
Burza Bystrzyca Oł.
Pogoń II Oleśnica
1:0
KS Dobroszów
LZS Solniki Małe
5:1
Widawa Kiełczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
Widawa Kiełczów
1:3
Huragan Minkowice Oławskie
Orzeł Marszowice
1:5
LZS Solniki Małe
Skra Wojnowice
0:3
KS Zenit Międzybórz
Burza Bystrzyca Oł.
1:3
FC Wrocław Academy
KS Dobroszów
0:2
Moto - Jelcz Oława
Sparta Wrocław
1:2
Pogoń II Oleśnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
Pauza
LZS Solniki Małe
1:4
KS Dobroszów
Moto - Jelcz Oława
8:0
Sparta Wrocław
KS Zenit Międzybórz
1:1
Polonia Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
1:3
Orzeł Marszowice
FC Wrocław Academy
4:4
Widawa Kiełczów
Pogoń II Oleśnica
3:0
Skra Wojnowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zenit Międzybórz
Pauza
Burza Bystrzyca Oł.
5:4
Widawa Kiełczów
Skra Wojnowice
1:5
Moto - Jelcz Oława
Orzeł Marszowice
0:2
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
2:2
Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów
3:0
Huragan Minkowice Oławskie
Sparta Wrocław
3:2
LZS Solniki Małe
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Oleśnica
Pauza
Moto - Jelcz Oława
4:0
Polonia Wrocław
KS Zenit Międzybórz
4:1
Burza Bystrzyca Oł.
Widawa Kiełczów
0:3
Orzeł Marszowice
Huragan Minkowice Oławskie
4:2
Sparta Wrocław
LZS Solniki Małe
3:6
Skra Wojnowice
FC Wrocław Academy
2:0
KS Dobroszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Moto - Jelcz Oława
Skra Wojnowice
3:0
Huragan Minkowice Oławskie
Widawa Kiełczów
3:2
KS Dobroszów
FC Wrocław Academy
0:3
Sparta Wrocław
LZS Solniki Małe
1:7
Polonia Wrocław
Pogoń II Oleśnica
1:3
KS Zenit Międzybórz
Orzeł Marszowice
- : -
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Solniki Małe
Pauza
Pogoń II Oleśnica
3:4
Burza Bystrzyca Oł.
Skra Wojnowice
3:0
FC Wrocław Academy
Orzeł Marszowice
2:1
KS Dobroszów
Polonia Wrocław
3:0
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zenit Międzybórz
2:2
Moto - Jelcz Oława
Sparta Wrocław
2:3
Widawa Kiełczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Huragan Minkowice Oławskie
Moto - Jelcz Oława
3:0
Pogoń II Oleśnica
Burza Bystrzyca Oł.
1:0
KS Dobroszów
Widawa Kiełczów
4:2
Skra Wojnowice
Orzeł Marszowice
5:0
Sparta Wrocław
FC Wrocław Academy
0:3
Polonia Wrocław
LZS Solniki Małe
2:5
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Wrocław Academy
Pauza
Orzeł Marszowice
3:1
Skra Wojnowice
Polonia Wrocław
5:3
Widawa Kiełczów
Sparta Wrocław
0:1
KS Dobroszów
Pogoń II Oleśnica
2:3
LZS Solniki Małe
Moto - Jelcz Oława
2:0
Burza Bystrzyca Oł.
KS Zenit Międzybórz
2:2
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widawa Kiełczów
Burza Bystrzyca Oł.
6:3
Sparta Wrocław
KS Dobroszów
3:2
Skra Wojnowice
Orzeł Marszowice
0:5
Polonia Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
1:1
Pogoń II Oleśnica
LZS Solniki Małe
1:4
Moto - Jelcz Oława
FC Wrocław Academy
0:3
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Marszowice
Pauza
Moto - Jelcz Oława
5:0
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zenit Międzybórz
5:3
Widawa Kiełczów
Skra Wojnowice
7:3
Sparta Wrocław
LZS Solniki Małe
3:8
Burza Bystrzyca Oł.
Pogoń II Oleśnica
3:0
FC Wrocław Academy
Polonia Wrocław
1:0
KS Dobroszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dobroszów
Pauza
Burza Bystrzyca Oł.
4:0
Skra Wojnowice
Sparta Wrocław
1:6
Polonia Wrocław
Widawa Kiełczów
0:3
Pogoń II Oleśnica
Orzeł Marszowice
0:3
KS Zenit Międzybórz
Huragan Minkowice Oławskie
2:2
LZS Solniki Małe
FC Wrocław Academy
0:3
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Wrocław
Pauza
Moto - Jelcz Oława
4:1
Widawa Kiełczów
KS Zenit Międzybórz
3:0
KS Dobroszów
Huragan Minkowice Oławskie
0:2
Burza Bystrzyca Oł.
Polonia Wrocław
3:1
Skra Wojnowice
LZS Solniki Małe
3:0
FC Wrocław Academy
Pogoń II Oleśnica
0:1
Orzeł Marszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
Pauza
KS Dobroszów
3:1
Pogoń II Oleśnica
Sparta Wrocław
1:11
KS Zenit Międzybórz
Widawa Kiełczów
2:2
LZS Solniki Małe
Orzeł Marszowice
0:6
Moto - Jelcz Oława
Burza Bystrzyca Oł.
2:1
Polonia Wrocław
FC Wrocław Academy
0:3
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
Pauza
Moto - Jelcz Oława
- : -
KS Dobroszów
KS Zenit Międzybórz
- : -
Skra Wojnowice
Burza Bystrzyca Oł.
- : -
FC Wrocław Academy
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
Widawa Kiełczów
LZS Solniki Małe
- : -
Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica
- : -
Sparta Wrocław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
Pauza
Skra Wojnowice
- : -
Pogoń II Oleśnica
KS Dobroszów
- : -
LZS Solniki Małe
Sparta Wrocław
- : -
Moto - Jelcz Oława
Widawa Kiełczów
- : -
FC Wrocław Academy
Orzeł Marszowice
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
Polonia Wrocław
- : -
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zenit Międzybórz
Pauza
Moto - Jelcz Oława
- : -
Skra Wojnowice
Widawa Kiełczów
- : -
Burza Bystrzyca Oł.
Huragan Minkowice Oławskie
- : -
KS Dobroszów
LZS Solniki Małe
- : -
Sparta Wrocław
FC Wrocław Academy
- : -
Orzeł Marszowice
Pogoń II Oleśnica
- : -
Polonia Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Oleśnica
Pauza
Skra Wojnowice
- : -
LZS Solniki Małe
KS Dobroszów
- : -
FC Wrocław Academy
Sparta Wrocław
- : -
Huragan Minkowice Oławskie
Orzeł Marszowice
- : -
Widawa Kiełczów
Burza Bystrzyca Oł.
- : -
KS Zenit Międzybórz
Polonia Wrocław
- : -
Moto - Jelcz Oława
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?