Nabór do do drużyn młodzieżowych!

W sierpniu 2019 roku, we współpracy z KOSIR, udało nam się oprócz Żaków założyć nową grupę młodzieżową w Bielanach Wrocławskich. Ze względu na różnorodność wieku zawodników postanowiliśmy wystartować w lidze Trampkarz, w której większość zawodników była starsza od naszych chłopców. Mecze ligowe przynosiły wiele emocji przede wszystkim zawodnikom, ale także trenerowi i zgromadzonej publiczności, na którą zawsze mogliśmy liczyć. Pomimo niekorzystnych wyników chłopcy wykazywali się dużą ambicją i walką do końca. Jak mówi trener Jakub Pięta:

Jestem dumny z moich zawodników ze udało nam się przetrwać ten ciężki okres jako drużyna i jestem pewny, że w przyszłym sezonie trud zeszłego roku zaprocentuje.

Największe sukcesy udało nam się osiągnąć na zimowych turniejach halowych, na których rozgrywaliśmy zawody z rówieśnikami. W styczniu drużyna Trampkarzy odniosła pierwszy duży sukces. Zajęliśmy drugie miejsce na turnieju halowym w Jordanowie! Ponadto dwóch zawodników otrzymało nagrody indywidualne w postaci statuetek dla najlepszego bramkarza turnieju oraz zawodnika turnieju. Dwa tygodnie później przyszło nam świętować jeszcze większy sukces, ponieważ na turnieju gminnym w Kobierzycach drużyna zajęła pierwsze miejsce! Niewątpliwie były to momenty które przyniosły nam najwięcej radości oraz dodały wiele optymizmu do przyszłej pracy. Jak mówi trener:

"Największym sukcesem jest to, że udało nam się utworzyć drużynę która ciagle się rozwija i bardzo dobrze się przy tym bawi, a przecież to w piłce młodzieżowej jest najważniejsze!"

W tym roku, oprócz istniejącej już drużyny Żak i Trampkarz, planujemy założenie dwóch nowych grup młodzieżowych Orlik i Młodzik, tym samym oferując szkolenie dla wszystkich dzieci z roczników 2006-2013!

Dlatego zapraszamy dzieci urodzone w odpowiednich rocznikach do grup:
- 2012-13 - grupa Żak
- 2010-11 - grupa Orlik
- 2008-09 - grupa Młodzik
- 2006-07 - grupa Trampkarz

Zapewniamy:
- dwa treningi w tygodniu,
- mecze w lidze,
- opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej,
- wszystko na nowym obiekcie wybudowanym w Ślęzie,
- nieodpłatnie!

Treningi już trwają dlatego w razie pytań lub chęci zapisania się zapraszamy do kontaktu z:
- trenerem Żak: 885 985 625
- trenerem pozostałych grup: 669 568 577

Gorąco zapraszamy!!!